آزمون ماک جنرال

جهت ثبت‌نام آزمون ماک آیلتس جنرال، تاریخ و سنتر مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی کلمه “ثبت‌‌نام” کلیک کنید. پس از آن، زمان آزمون شفاهی و نوع کارنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل ثبت‌نام را تکمیل نمایید.
توجه کنید که آزمون‌هایی که با رنگ نارنجی در جدول مشخص شده‌اند، در حال تکمیل ظرفیت بوده و ظرفیت آن‌ها محدود است‌.

نوع آزمونتاریخ آزمون کتبیتاریخ آزمون شفاهیمحل آزمون 
جنرال3 تیر / 6 تیر / 10 تیر / 13 تیر / 17 تیر / 20 تیر / 24 تیر / 31 تیرآنلاین
جنرال6 مرداد 4 یا 5 مرداد سنتر شرق
تهرانپارس
جنرال6 مرداد 4 یا 5 مرداد سنتر غرب
صادقیه
جنرال13 مرداد 11 یا 12 مردادسنتر شمال
پل رومی
جنرال13 مرداد 11 یا 12 مردادسنتر مرکز
انقلاب
جنرال13 مرداد 11 یا 12 مردادسنتر شرق
تهرانپارس
جنرال20 مرداد18 یا 19 مرداد سنتر شرق
تهرانپارس
جنرال20 مرداد18 یا 19 مرداد سنتر غرب
صادقیه
جنرال27 مرداد25 یا 26 مرداد سنتر شمال
پل رومی
جنرال27 مرداد25 یا 26 مرداد سنتر مرکز
انقلاب
جنرال28 مرداد26 یا 29 مردادسنتر شمال
پل رومی
جنرال4 شهریور5 یا 2 شهریورسنتر شرق
تهرانپارس
جنرال3 شهریور1 یا 2 شهریورسنتر غرب
صادقیه
جنرال10 شهریور8 یا 9 شهریورسنتر شمال
پل رومی
جنرال10 شهریور8 یا 9 شهریورسنتر مرکز
انقلاب
جنرال17 شهریور15 یا 16 شهریور سنتر شرق
تهرانپارس
جنرال17 شهریور15 یا 16 شهریور سنتر غرب
صادقیه
جنرال24 شهریور 22 یا 23 شهریور سنتر شمال
پل رومی
جنرال24 شهریور 22 یا 23 شهریور سنتر مرکز
انقلاب
جنرال31 شهریور 29 یا 30 شهریور سنتر شرق
تهرانپارس
جنرال31 شهریور 29 یا 30 شهریور سنتر غرب
صادقیه

آزمون ماک آیلتس چیست؟

آزمون Mock آیلتس جنرال یا همان آزمون آزمایشی آیلتس جنرال، آزمونی مطابق با شرایط آزمون اصلی آیلتس و با سوالات استاندارد است که به صورت حضوری در سنترهای چهارگانه موسسه سفیر برگزار می‌شوند. این آزمون شامل چهار مهارت اصلی زبان یعنی Listening ,Reading ,Writing ,Speaking بوده و هر فرد می‌تواند نتیجه آزمون ماک خود را به صورت استاندارد و یا تحلیلی دریافت کند.

تفاوت آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال در چیست؟

آزمون آکادمیک و جنرال آیلتس از نظر فرمت یکسان هستند و موارد آزمونی یکی است اما از نظر محتوای آزمونی در بخش نوشتاری (Writing) و خواندن (Reading) با یکدیگر تفاوت دارند. هر دو آزمون آکادمیک و جنرال چهار مهارت اصلی را می‌سنجد و حتی در مهارت‌های Listening و Speaking هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. همینطور در بخش مهارت‌های Writing و Reading نیز فرمت یکی است و در هر دو آزمون دارای دو بخش هستند و در بخش Reading در هر دو آزمون فرد باید به 40 سوال پاسخ دهد.

افرادی که قصد مهاجرت غیر تحصیلی به کشورهای خارجی را دارند، ملزم به دریافت مدرک آیلتس جنرال هستند. علاوه بر این، بعضی از شرکت‌ها نیز برای سنجش سطح مهارت‌های زبان انگلیسی متقاضیان برای اشتغال، از این مدرک کمک می‌گیرند. داشتن این مدرک آیلتس برای کسب موقعیت‌های شغلی بسیار مفید و موثر است.

چرا باید در آزمون ماک آیلتس جنرال سفیر شرکت کنم؟

در آزمون ماک آیلتس جنرال سفیر، تمامی مراحل آزمون اصلی مانند پرکردن پاسخنامه‌ها و دستورالعمل‌های روز آزمون طراحی شده تا داوطلبان به درک صحیحی از آموزن اصلی آیلتس داشته دست یابند. شما می‌توانید برای سنجش میزان آمادگی خود جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف خود، در یکی از آزمون‌های ماک سفیر شرکت کنید. آزمون ماک آیلتس جنرال سفیر از ویژگی‌های زیر برخوردار هستند:

  • سوالات استاندارد و Unseen
  • جدول برنامه‌ریزی منظم و سالانه
  • مشاوره پس از آزمون
  • امکان انتخاب روز برگزاری آزمون اسپیکینگ
  • سهولت در ثبت نام
  • رعایت سطح سختی آزمون و نمره‌دهی استاندارد

ویژگی های آزمون ماک جنرال سفیر:

  • آزمون های آزمایشی بر اساس تقویم سالانه و هر ماه 4 الی 5 بار برگزار می‌گردد و نتایج به صورت کارنامه استاندارد و تحلیلی، تنها دو روز پس از تاریخ آزمون به زبان آموزان ارائه می گردد. داوطلبان قادر خواهند بود تا با یک برنامه ریزی دقیق و منسجم خود را برای شرکت درآزمون اصلی آماده نمایند.
  • امتحان ماک سفیر در چهار منطقه در شمال تهران (پل رومی)، غرب تهران (صادقیه)، شرق تهران (تهرانپارس) و مرکز تهران (انقلاب) برگزار می‌شود و داوطلبان شرکت در ماک جنرال قادر خواهند بود تا نزدیکترین مرکز برگزاری آزمون را به نسبت محل زندگی شان انتخاب نمایند.
  • هزینه شرکت در آزمون ماک جنرال به نسبت آزمون اصلی بسیار مقرون به صرفه است. هزینه شرکت در آزمون با کارنامه استاندارد 290.000 تومان و با کارنامه تحلیلی 390.000 تومان است.
  • سطح سختی و نمره‌دهی استاندارد از دیگر ویژگی های آزمون ماک آیلتس جنرال سفیر است که درک صحیحی از نمره داوطلب در آزمون اصلی به وی خواهد داد.
بستن
مقایسه