سوالات متداول

برنامه آزمونهای آزمایشی آیلتس سفیر و ارائه نتایج به چه صورتی است؟

آزمون های آزمایشی بر اساس تقویم سالانه و هر ماه 4 الی 5 بار برگزار می‌گردد و نتایج به صورت کارنامه استاندارد و تحلیلی، تنها چهار روز پس از تاریخ آزمون به متقاضیان ارائه می‌گردد.

کارنامه از چه طریقی برای من ارسال می‌شود؟

کارنامه از طریق ایمیلی که در زمان ثبت‌نام وارد کردید برای شما ارسال می‌گردد. بنابراین، حتما از آدرس ایمیل معتبر استفاده کنید.

چه لهجه هایی در Listening شنیده می شود؟

با توجه به اینکه آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی است، در قسمت Listening، لهجه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما اغلب لهجه انگلیسی بریتیش است.

محل برگزاری آزمون ماک آیلتس سفیر کجاست؟

امتحان ماک سفیر در چهار منطقه در شمال تهران (پل رومی)، غرب تهران (صادقیه)، شرق تهران (فرجام) و مرکز تهران (انقلاب) برگزار می‌شود.

هزینه آزمون اصلی IELTS چه قدر است؟

آزمون اصلی حدود مبلغ 89.900.000 ریال هست. قيمت قطعي هر آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام مي‌شود تا در صورت افزايش نسبت به مبلغ علي الحساب، داوطلبان مبلغ مابه‌التفاوت را به حساب مرکز مربوطه واريز کنند.

هزینه امتحان آزمایشی آیلتس در سفیر چه قدر است؟

هزینه شرکت در آزمون با کارنامه استاندارد 500 هزار تومان و آزمون با کارنامه تحلیلی 600 هزار تومان است.

آیا برنامه آزمون از قبل مشخص است؟

بله، یک برنامه سالانه تهیه می‌شود و طبق آن آزمون‌ها برگزار می‌شود. در حال حاضر امکان ثبت‌نام در ماک آیلتس سفیر تا پایان نیم سال اول وجود دارد.

آیا آزمون شفاهی و کتبی در یک روز برگزار می شود؟

آزمون ماک طبق روال آزمون‌های اصلی در دو روز متفاوت برگزار می‌شود.

آیا امکان استرداد وجه وجود دارد؟

با توجه به ظرفیت محدود، آزمون ماک سفیر استرداد ندارد.

آیا امکان جابجایی تاریخ آزمون ماک وجود دارد؟

جابجایی تاریخ آزمون تنها در شرایط بسیار خاص و حداکثر تا 15 روز قبل از تاریخ آزمون امکان‌پذیر است.

پس از آزمون آیا به شرکت کنندگان آزمون مشاوره داده می شود؟

پس از آزمون، شرکت‌کنندگان می‌توانند با هماهنگی قبلی هم در دفتر مرکزی هم در واحد‌های آیلتس مشاوره بگیرند.

تفاوت آزمون ماک تحلیلی و استاندارد در چیست؟

در آزمون ماک استاندارد، کارنامه آزمون به صورت ریزنمره هر مهارت و همراه با کامنت ممتحنین برای speaking و  writing ارائه می‌شود، در صورتی‌که در کارنامه آزمون ماک تحلیلی، نتیجه آزمون با حدود 5 صفحه تحلیل از عملکرد دانشجو در همه مهارت‌ها به همراه راهکارهای آموزشی و کامنت‌های تخصصی ممتحنین برای دریافت نمره بالاتر ارائه می‌گردد.

زمان دقیق بخش شفاهی آزمون آیلتس چگونه مشخص می‌شود؟

بعد از انتخاب روز مورد نظر خود برای آزمون ماک شفاهی، همکاران ما در بخش آيلتس جهت هماهنگي ساعت دقیق و نحوه‌ی برگزاری اين آزمون با شما تماس خواهند گرفت.

تفاوت سرویس تصحیح Speaking و ماک آنلاین شفاهی در چیست؟

در ماک شفاهی آنلاین، پس از انجام video call (تماس تصویری) با ممتحن آزمون ماک به مدت 11 الي 14 دقیقه مشابه آزمون اصلی آیلتس، Speaking شما سنجیده خواهد شد. در سرویس تصحیح اسپیکینگ، مهارت speaking شما توسط اساتید مجرب آیلتس و ممتحنین ماک در فضایی کاملا مشابه با آزمون شفاهی آیلتس، مورد ارزیابی قرار گرفته و فیدبک کامل به شما داده خواهد شد. بازه این سرویس، 60 دقیقه خواهد بود.

در کارگاه یک روزه آیلتس چه چیزی تدریس می‌شود؟

کارگاه یک روزه آیلتس (Uni-Skills) ویژه آن دسته از داوطلبان آیلتس است که قصد دارند در مدت زمانی کوتاه، کلیه تکنیک‌های پاسخگویی به سئوالات در بخش‌های مختلف امتحان آیلتس شامل بخش نوشتاری (writing)، گفتاری (speaking)، شنیداری (listening) و خواندن (reading) را به صورت منسجم جهت رسیدن به نمره 7، مرور نمایند.

تفاوت ورک شاپ حضوری و کارگاه یک روزه آیلتس چیست؟

ورکشاپ حضوری آیلتس به بررسی و مرور یک بخش گرامری یا یک مبحث از آیلتس به صورت کوتاه و مختصر می‌پردازد، در صورتیکه در کارگاه Uni-Skills ، تمامی نکات و مباحث یک مهارت مانند Speaking بررسی و مرور خواهند شد.

 

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!